• O firmie
  • oferta
  • cennik
  • referencje
  • kontakt
POCO - oddłużenie

ODDŁUŻANIE FIRM

Oddłużanie

Jest to proces, w ramach którego nasza Firma negocjuje z wierzycielami warunki spłaty zobowiązań finansowych Klientów. Działania te prowadzone są na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa. W wyniku postępowania oddłużeniowego można uzyskać szereg korzystnych ulg w spłacie zobowiązania, w tym również częściowe bądź całkowite umorzenie należności.

Oferta oddłużanie firm skierowana jest do przedsiębiorców, którzy utracili płynność finansową z powodu czynników od nich niezależnych, a w szczególności nierzetelności kontrahentów opóźniających się w rozliczeniach finansowych, występujących zaległości podatkowych wobec urzędu skarbowego oraz składkowych wobec ZUS, a także zaległości w spłacaniu kredytów oraz zadłużeń kredytowych w całości wymagalnych, po wypowiedzeniu umowy /umownych warunków spłaty kredytu/.

W ramach usługi oddłużania, oferowana jest kompleksowa ochrona Dłużnika. Niesiemy szeroko rozumianą pomoc zadłużonym, która w szczególności zawiera takie świadczenia jak oddłużanie, antywindykacja, restrukturyzacja kredytu, pożyczki, porozumienia z bankami, ugody, odroczenia płatności, rozkładanie na raty lub umorzenia zaległości podatkowych i składek ZUS itp. Ponadto jako jedyni w Polsce udzielamy całkowicie darmowych porad prawnych w całym okresie współpracy, bez względu na ich ilość i pracochłonność oraz po podpisaniu umowy Klient otrzymuje gratis poradnik antywindykacyjny, co znacząco wyróżnia nas na tle rynkowej konkurencji.

Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia kredytowego i nęka Cię windykacja i/lub otrzymałeś wezwanie do zapłaty podatku lub składek ZUS, dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci doprowadzić do porozumień z wierzycielami i zawrzeć z nimi ugody, a także zrozumieć jak wyjść z długów lub jak sobie z nimi poradzić.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy /na dole strony/, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces nawiązania współpracy na atrakcyjnych warunkach cenowych, uwzględniających szereg korzystnych rabatów.

Powierzając nam sprawę możesz liczyć na fachową pomoc ekspertów w dziedzinie bankowości, finansów i prawa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Podejmujemy się prowadzenia spraw na każdym etapie postępowania, także egzekucji sądowej lub administracyjnej. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.

ZADZWOŃ! POMOŻEMY!

tel. 660 522 886

Zapewniamy naszym Klientom profesjonalną i kompleksową ochronę przed egzekucją sądową i administracyjną.

POCO

NOWA OFERTA

płacisz za efekt

Szczegółowe informacje w dziale cennik

cennik

POLITYKA PRYWATNOŚCI

płacisz za efekt
polityka prywatności

pobierz

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Preferowana pora kontaktu:

Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver